Неділя, 19.05.2024, 10:10

Волонтерський рух Ковалевської школи
06.02.2015, 11:26

Волонтерський рух Ковалевської школи

За ініціативи загону «Юні патріоти» місцевої школи на території Ковалевської громади  проводиться акція «Допоможи солдату» по збору гуманітарної допомоги (продукти харчування) нашим воїнам-захисникам. Відмічено високу активність місцевих жителів, учнів, батьків, працівників школи,  що свідчить про бажання людей долучитися до нашої спільної боротьби за рідну Україну.

Голова ветеранської ради села Ковалеве М’яло Г.П. , крім продуктового набору передала у районну волонтерську касу і власні кошти.  З нашої школи минулого тижня першу партію продуктів та власноруч виготовлену учнями та працівниками школи маскувальну сітку розміром 4х5 кв.м. разом з патріотичними малюнками та листами для бійців передано до пункту збору гуманітарної допомоги, який знаходиться в Полтаві  («Батальйон небайдужих», Успенський Собор біля Білої Альтанки). Звідси систематично волонтери відправляють принесену полтавцями та привезену з районних центрів гуманітарну допомогу воїнам АТО.

Також вже  готується до відправки наступна партія. Ми сподіваємося, що наші спільні справи стануть запорукою успіху, обов’язковою перемогою та поверненням наших героїв-захисників живими та здоровими, про що зараз мріють у кожній українській родині. Слава Україні!

Прес-центр Ковалевської ЗОШ І-ІІ ст.

Категорія: Мої файли | Додав: uwim5268
Переглядів: 199 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0